Sülük Enzimlerinin Kısırlık Tedavisinde Uygulanması

Sanayileşme ile kent yaşamının insan sağlığı üzerinde yaptığı tahribatların başında üreme organlarında sperm ve yumurtalıklar da genetik bozukluklardır.

Küresel gıda ve ilaç firmalarının konvansiyonel tarıma geçiş ile beraber oluşan besin kaybı ve metabolizmaya giren yoğun toksik maddeler insan sağlını etkileyerek hastalıkların oluşmasına sebep olmaktadır.

Geleneksel tedavilerin ve koruyucu hekimlik uygulamalarının en başında gelen Hacamat ve Sülük uygulamaları ile vücudumuzdaki toksinlerden arınmayı sağlar.

Hacamat kanda biriken ve vücudun atamadığı metabolizma atıkları, ağır metal kalıntıları, birçok toksik maddeyi temizler. Kan dolaşımını hızlandırır.

Sülük ile üreme organlarındaki canlı hücre sayısını ve kalitesini artırmak mümkündür. Dokuların onarımında ve hücre yenilenmesinde oldukça olumlu sonuçlar alınmaktadır.

Sülük tedavisi ile kalp ve Damar hastalıklarında başarılı sonuçlar alınmaktadır. İçerdiği 104 farklı enzimi vücuda enjekte ederek damarlarda biriken lipid, hücre makrofajları, kalsiyum plaklarını çözerek kan dolaşımını normal seviyesine getirmektedirler.

Diyabet hastaları ve yoğun ilaç tüketen kişilerde, cinsel yaşam nerdeyse bitme noktasına gelmektedir.

İyi bir beslenme ve sülük uygulaması ile kan akışı düzene girerek cinsel yaşam normale dönebilir.

27.02.2018

Sabri Kaya